All for Joomla All for Webmasters

Otomatik Kepenk Sistemleri

HIRSIZLIĞA KARŞI GÜVENLİK

Otomatik Kepenk yaptırmak isteyenlerin ilk aklına gelen soru hırsızlığa karşı güvenli midir?

Kesinlikle caydırıcı bir etkiye sahiptir.iş yerinizi araba garajınızı kapatıp gittiğinizde gözünüz arkada kalmamalı

Otomatik Kepenk sistemi hırsızlığa karşı güvenlik beklentilerinizin karşılığını fazlasıyla verir.

İŞ YERİNİZE DEĞER KATAR

Otomatik Kepenk modern ve estetik görüntüsüyle iş yerinizin değerini artırır ve iş yerinizin prestiji ve saygınlığına değer katar. Otomatik Kepenk sistemiyle iş yerleriniz artık daha değerli.

RAHAT KULLANIM ÖZELLİĞİ

İş Yerlerinizi, Depolarınızı, Garaj Kapılarınızı eliniz ile zorlanmadan, çevrenize sesi ile rahatsız etmeden etmeden bir dokunuşla otomatik olarak açıp kapatmak istemezmisiniz.

MAĞAZANIZDAKİ ÜRÜNÜN TEŞİR İMKANINI SAĞLAR

Otomatik Kepenk Sistemlerinde Gözlü Lameller özelliği ile siz mağazanızdan ayrıldıktan sonra bile ürünlerinizi vitrininizde teşhire açık olmaya devam edecek.

KAR VE YAĞMURA KARŞI İŞ YERİNİZİ KORUR

Otomatik Kepenk sistemleri iş yerlerinizin vitrinini yağmur kar ve dolu gibi olumsuz hava şartlarından korur ve içeriye su sızıntısının girmesine engel olur.

TEKNİK BİLGİ

LAMELLER 55-56-77

Alüminyum sacın Rool-forminj metoduyla bükülerek şekil verilmesinden oluşurlar.Şekil verilen lameller poliüratan köpükle doldurulur.Panjurlarda kullanılan alüminyum lameller kapama yüzeyine, kalınlıklarına ve yoğunluklarına ve sarım çaplarına göre çeşitlendirilir.İçerisindeki poliüratan ısı ve ses yalıtımı açısından oldukça avantaj sağlamaktadır.

EKSTRÜZYON LAMELLER 62-63-77

Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde ekstrüzyon alüminyum lameller tercih edilebilmektedir.Ekstrüzyon metoduyla üretilen lamellerin içi boş fakat et kalınlıkları fazladır.İstenildiği taktirde gözlü lamel kullanılarak siz mağazanızdan ayrıldıktan sonra bile ürünlerinizi vitrininizde teşhire açık olması sağlanmaktadır.

ALÜMİNYUM KUTU

Yükseklikleri 137 mm ile 400 mm arasında olup ara ölçüleri bulunmaktadır.Ön kutunun 45 derece olması yerden kazandırır ve estetik bir görüntü verir.İki parça olması montajda ve servis müdahalelerinde kolaylık sağlamaktadır.Mimari yapıya göre kepenk veya panjura, uygun olan yerlerde kutusuz montaj yapılabilmektedir.

YAN DİKME

Yan Dikmeli U'ların iki yarı duvarında kıl fitil geçecek şekilde özel kanallar mevcuttur.Bu kanallara takılan kıl fitiller lamellerin sürtünmesini ve çizilmesi önlenir.

TÜP MOTORLAR

Lamellerin sarıldığı boruların içine monte edebilecek şekilde uzun ve incedir..Tüp motorlar zorlanmadan dolayı ısınmaya karşı termik korumalıdır. Olabilecek minumum seviyede sessiz çalışırlar.Bu motorlar ömür boyu yağlama veya bakım gerektirmez.Beslenme gerilimi 220 V / 50 Hz olup monofazedir. DIN, ISO90001, EN29001 ve CE belgelerine sahiptir.

REDÜKTÖRLÜ MOTOR

Elektrik kesilmelerinde özel krank kolu yardımı ile manuel açma / kapama imkanı sağlanır.Rüdüktörlü motorlar zorlanmadan dolayı ısınmaya karşı termik korumalıdır. Olabilecek minumum seviyede sessiz çalışırlar.Bu motorlar ömür boyu yağlama veya bakım gerektirmez.Beslenme gerilimi 220 V / 50 Hz olup monofazedir. DIN, ISO90001, EN29001 ve CE belgelerine sahiptir.

KUMANDALAR

Uzaktan Kumandalar 4 kanallıdır.Aynı anda 4 motoru hareket ettirelbilir.Anahtarlık olarak tasarlanmış kumandaların taşımaları kolaydır.Kumanda mesafesi 30 m dir.

GÜÇ KAYNAĞI

Kepenk ve Panjurları çalıştırmak üzere özel tasarlanmış bir üründür.750 W ve 1,500 W olmak üzere iki güç seçeneği bulunmaktadır. Giriş ve çıkış gerilimi 220 V frekansı 50 Hz ' dir. Elektrik kesintilerinde max. 100 saatlik süresi en önemli özelliğidir. Kaldırma kapasitesi 750 W 12 kg , 1,500 W 21 kg dır.

MÇM ÇELİKLER METAL

MÇM Çelikler Metal; 16 yılın vermiş olduğu tecrübe ile 20' a yakın işinde uzman elemanlarımız ve sürekli ilerleyen teknolojiye ayak uyduran makine parkımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Devam Eden Projeler

- Tezgel Kom İnşaat

- Azel Plaza

- Azel Villaları

- Hayat kent İnşaat

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MÇM Çelikler Metal İnş.Tarm.Ürn.Hayv.Gıda.Pet.San. ve Tic. Ltd. Şti

Telefon: 0412 237 50 69

Adres:  Marangozcular San. Sit. 33 Sk. No:7  Yenişehir / Diyarbakır